Wideodomofony Blogspot com

Wideodomofon - Gdzie kupić wideodomofon?

Na polskim rynku mamy całą masę sprzedawców oferujących swoim klientom najróżniejsze marki wideodomofonów. Każdy kusi ceną twierdząc, że to właśnie jego produkt spełni wszystkie nasze oczekiwania. Większość z dostępnego sprzętu to dalekowschodnie produkcje. Towary importowane z tamtych rejonów nie cieszą się w europie zbyt dobrą opinią. Jednak nie ma powodu żeby z góry zakładać, że są złej jakości. Jak więc znaleźć te przyzwoite?


 Monitor KENWEI KW-S701C Silver

Monitor KENWEI KW-S701C Silver


 Na początku należy poczytać opinie na różnych forach. Należy uważać aby nie sugerować się jedną opinią na jednym portalu. Następnie powinniśmy znaleźć jak najwięcej informacji o marce jaka nam się wydaje dostatecznie dobra. Tu pomogą nam strony dystrybutorów. Możemy znaleźć na nich dane techniczne sprzętu i jego zdjęcia. Warto napisać e-mail do dystrybutora i podpytać o sposób zasilania, ilość i rodzaj wymaganego okablowania lub o polecany sprzęt. Sprzedawca powinien bez wahania odpowiedzieć na nasze pytania. To co najważniejsze to powinniśmy sprawdzić czy upatrzony przez nas produkt posiada gwarancję oraz serwisowany jest na terenie polski.

To bardzo ważne, gdyż jeżeli gwarancja jest np. w chinach to możemy mieć problemy z ją realizacją. W rezultacie możemy być pozbawieni urządzenia przez bardzo długi czas a na końcu może się okazać, że nie zostało naprawione i cały proces rozpoczyna się od nowa.

Monitor wideodomofonu KENWEI KW E706FCKiedy już znajdziemy odpowiedniego sprzedawcę należy poprosić o propozycję uzupełnienia zamówienia o opcjonalne elementy. Może się okazać, że dowiemy się o różnych rozwiązaniach o których nie słyszeliśmy lub nie mieliśmy pojęcia a mogą być nam bardzo przydatne. Często zapominamy o takich elementach jak np. funkcja pamięci, czytnik kart RFID czy zasilacz do montażu na szynie DIN. Nie krępujmy się zapytać o możliwość otrzymania rabatu. Dobrzy sprzedawcy są na tą okoliczność przygotowani. Kiedy wiemy już wszystko, możemy składać zamówienie. Dzisiejsze prawo skonstruowane jest tak, że śmiało można to zrobić przez internet. Warunki zakupu w ten sposób są dużo korzystniejsze niż tradycyjnie w sklepie.

Po pierwsze możemy negocjować cenę, po drugie mamy prawo do zwrotu w ciągu 10 dni i to bez podania przyczyny. Mankamentem może być jedynie to, że nie mamy towaru od razu a po 1-3 dniach oraz nie widzimy go przy zakupie. Jednak zakup przez internet zazwyczaj jest tańszy ponieważ handlowcy mają dostęp do większej ilości klientów przez co sprzedają więcej i mogą obniżyć ceny.


 Wideodomofon LANZ 716P - zestaw

 Wideodomofon LANZ 716P - zestaw


Jakie sklepy można polecić?
Jak państwo zauważyli we wcześniejszych artykułach wymieniamy zaledwie parę marek. Mamy nadzieję, że z czasem będzie ich sukcesywnie przybywać. Na dzień dzisiejszy w dobre wideodomofony w przyzwoitych cenach można się zaopatrzyć u takich dystrybutorów jak www.kenweipolska.pl , www.bcssklep.pl, www.lanzpolska.pl, www.waykit.pl czy www.commaxpolska.pl. Pracownicy tych sklepów zawsze służą pomocą i radą podczas zakupów. Pokierują nas w razie problemów a zakupy są łatwe i szybkie.
Z mniejszych sklepów, które oferują produkty różnych marek i nie są stricte ukierunkowane na jeden typ sprzętu warto wymienić www.ecoleds.pl
Zapraszam też do oglądania wideo bloga o wideodomofonach:

0 komentarze:

Prześlij komentarz